ABC HOCKEY

PRODUKTY

Datum: 8.-12.7.2024

Ročník: U15, U17, U20, Pro

Místo: Kravaře

 

 

Datum: 8.-12.7.2024

Ročník: 2013, 2014, 2015, 2016

Místo: Kravaře

 

 

Datum: 15.-19.7.2024

Ročník: U15, U17, U20, Pro

Místo: Kravaře

 

 

Datum: 15.-19.7.2024

Ročník: 2010, 2011, 2012

Místo: Kravaře

 

 

Hokejové tréninky pro děti

Vidíte jeho vášeň – jedno dřevo, brusle a kus gumy. A říkáte si, co když má na víc? Jak by se měl ideálně rozvíjet? Kdo vám poradí, kdo vás nasměruje? Důležité otázky si žádají moudré odpovědi. Co je to vlastně umění hokeje?   

Pokud chcete svému synátorovi dopřát  autentický pocit, toho, co znamená porozumět cestě za skutečným uměním hokeje, která může končit i profesionální nabídkou ve vysněné NHL. Potom naskočte k nám na střídačku. Slibujeme, že už nebudete chtít střídat. 

Máme vše od zázemí, úspěchů našich metod až po takovou profesionální bázi trenérů, že tohle nikde jinde v republice dohromady nenajdete. 

Říká se, že jak dobrý trenér, tak budou ještě lepší hráči. Protože je jako “orel” táhne do výšin tajů umění hokeje. U nás je tím hlavním “orlem” trenér Adam Jonák má 12 let zkušenosti hokeje z Ameriky a byl vybrán mezi TOP 5 celosvětových koučů asociace Skill Coaches. Už chápete, proč jsme vaše brána pro cestu úspěšného snu vašeho syna? 

Jak doporučujeme začít?

Jednoznačně individuální konzultací a tréninkem. 1:1 s Adamem Jonákem je tím nejlepším doporučením, jak “přečíst” úroveň dovedností a myšlení vašeho mladého hokejisty.  

Za 15 minut poznáme vše podstatné. Klidně nám můžete poslat i úryvky ze zápasu (např. 10 střídání) a vše detailně probereme a nasměrujeme vás, co udělat proto, aby se váš syn v krátké době zlepšil.

Co pro mladé hokejisty nabízíme?

Přednostně to, že už za krátký čas posuneme každého mladého hokejistu neuvěřitelným způsobem výkonnostně nahoru. A to v rámci našeho programu ABC Hockey:

 • Individuálních tréninků a konzultací 1:1 (na suchu i na ledě, nebo na střelnici)
 • Skupinové tréninky
 • Celoroční komplexní program na míru
 • Kempy

Kdy zvolit individuální trénink?

 • Potřebujete poznat skutečnou úroveň hokejových dovedností.
 • Chcete se intenzivně zaměřit na jeden aspekt (např. hra s pukem, bruslení, čtení hry, střelba apod.), který se bude postupně vylepšovat. 

Kdy zvolit skupinový trénink?

 • Chcete, aby se hokejista naučil pracovat v týmu (skupinové tréninky ladíme tak, aby byli kluci vyrovnaně fyzicky i psychicky)
 • Jste sportovní klub a chcete maximálně možně kluky dále posunout. Připravíme vám trénink na míru.

Kdy zvolit celoroční komplexní program na míru

 • Preferujete maximální nahuštěnost know-how a profesionality.
 • V rámci takového programu máme čas i kapacity “balancovat” potřeby hokejistů, jak na poli herní, tak např. jak řešit jídlo nebo mentální připravenost (spolupráce s externími trenéry) 

Řešíme i pravidelně rozbor z videa jak s rodiči, tak hokejisty.

Kdy zvolit kemp pro mladé hokejisty?

 • Chcete, aby poznali nové věci (třeba i nové kamarády) a načerpali mnoho jedinečných herních i lidských zkušeností.
 • Intenzivní víkend s tréninky a doplňkovým programem

Pravidelně pořádáme kempy pro mladé hokejisty napříč celou Evropou (v minulosti např. Polsko, Slovensko, Maďarsko nebo Rakousko). 

Benefity našich hokejových tréninků

Máme 3 věcí, které nikdo jiný z naší konkurence. 

 1. Neuvěřitelně energií sršícího Adama Jonáka
 2. Jeho bohaté profesní zázemí a koučovské know-how
 3. A ryzost v umění získat si “hladové srdce” nadšeného mladého hokejisty.

V tomhle parádním “forčekingu” vlastně neexistuje způsob, jak dětského hokejistu nezaujmout. A nejen jeho, ale i samotné rodiče.

 

Zlepšujeme u hokejistů

Nastavujeme, jak hlavu i tělo do pomyslného balancu “zlaté střední cesty”. Ve výsledku učíme ty kluky být i kultivovaným a vyrovnaným člověkem. A pozor – být dobrým člověkem.

 • Technické dovednosti s pukem, i bez
 • Fyzický rozvoj a kondici
 • Sociální dovednosti a práce v týmu
 • Zlepšení mentální koncentrace a disciplíny
 • Odolnost vůči tlaku
 • Čtení různých momentů hry
 • Pěstujeme charakter hokejisty

Kdo tréninky vede a co ho k tomu motivuje?

Za vším stojí již zmiňovaný Adam Jonák. Poznejte jeho osobní slova a jeho profesní know-how. A specialistou na hokejové brankáře je Jindřich Pacal.

Osobní slova Adama Jonáka

„Mé jméno je Adam Jonák a jen krátce o mě. Protože hlavně je to o tom, co si dokáží vzít oni –  naši budoucí Jágrové a Haškové. 

Byl jsem 12 let v Americe, kde jsem poznal až na “dřeň”, co je to žít hokejem na 100 %. Den, co den. Hrál jsem hokej, studoval jsem hokej, dělal jsem skauta v hokeji. Vystudoval jsem tam k tomu i 3 vysoké školy a vrátil se do ČR s vizí, že chci předávat vše od nadšení a znalostí mladým lidem, kteří míří svým zrakem vysoko – na kluziště pod září reflektorů a diváků skandující jejich jména.” 

Můj přístup je takový, že se všemi dětmi si tykám, říkají mi Adame. Hned od začátku je chci “chytit a nepustit”, energeticky a zábavně. A zároveň nijak neslevit z profesionálních nároků na preciznost a kvalitu. 

Pro mě jako trenéra je největším kouzlem na tom všem to – že ti kluci pak používají ty věci, co se naučili na našich trénincích a díky tomu vynikají, že jsou prostě na tom ledě vidět.” 

Jak nad tréninky přemýšlíme?

 • Naším mottem je “Nastavovat správně hlavu pro hokej a i pro život”. Tudíž naše metodika je holisticky laděná na všechny aspekty zdravého vývoje mladých hokejistů.

 • Pracujeme s detaily – ty jsou klíčem k úspěchu v každé rovině. Říkáme tomu 5 fází. Z toho 4 fáze jsou naučné a ta 5. je osvědčením dovednosti ve vysokém tempu. To se nám velmi dobře osvědčilo.

 • Motivačně. Neustále hledáme nové cesty a metody, jak co nejlépe s každým mladým člověkem pracovat. Rozvíjíme své vlastní trenéry, protože to je nejlepší investice i směrem k vám

Nejčastější otázky a odpovědi (FAQ)

Jaký je postup po vyplnění formuláře?

Během krátké doby vím sám Adam Jonák zavolá a domluvíte se takto osobní cestou.

 

Za jak dlouho mi dokážete říct, jestli můj kluk je talentovaný?

Za docela malou chvíli. A to díky našim zkušenostem a profesionalitě. Zkuste si nás domluvit na individuálním tréninku 1:1. 

 

Kde s vámi tréninky můžeme absolvovat?

Fungujeme na zimním stadionu v Plzni. Případně dokážeme individuálně prodiskutovat další možnosti.

 

V jakém jazyce jsou tréninky?

Standardně v češtině, ale není žádným problémem vést trénink kompletně i v anglickém nebo německém jazyce.

FOTOGALERIE

en_GBEnglish (UK)