All Star Pee Wee Showcase

Buduj si svou značku – postav se na led – pracuj na svých dovednostech – maximalizuj svůj potenciál.

7. 8. - 9. 8. 2023

Věkové úrovně: 2010 - 2015

2010

2011

2012

2013

2014

2015

Rezervační poplatek
2.500 Kč
Plná cena
5.000 Kč

6X NA LEDĚ | 3X MIMO LED | SVAČINY A OBČERSTVENÍ

Hráči, kteří se zúčastní, budou mít možnost pracovat na svých bruslařských, přihrávkových a střeleckých dovednostech, stejně jako na rozvíjení svého povědomí o hokeji a hokejovém IQ prostřednictvím specializovaných cvičení, stanic dovedností, her na malé ploše a cvičení v zápasech. Na hráče čeká intenzivní a podrobný trénink na ledě i mimo něj, který se zaměřuje na všechny aspekty jejich rozvoje a přípravy na zápasy.

Tréninkové seance jsou každý den odlišné a vedeny vysoce kvalifikovanými profesionály. Náš trenérský tým se skládá z odborníků v různých specifických oblastech, kteří věnují pozornost detailům, opravují a analyzují chyby každého hráče, což vede k optimálnímu tréninkovému zážitku.

Naše filozofie spočívá v zajištění, aby naši hráči nejen měli příležitost zdokonalit své dovednosti a připravit se na nadcházející hokejovou sezónu, ale také odjeli s novými přáteli a hokejovými mentory. Hráči opouštějí náš kemp spokojení a motivovaní pokračovat v tvrdé práci na ledě i mimo něj.

Nenechte si ujít tuto příležitost pro zábavný, angažovaný a osvědčený způsob, jak hráči zdokonalí své hokejové dovednosti.

*Trenéři si vyhrazují právo přeorganizovat skupinu podle potřeby.

**Ubytování NENÍ zahrnuto.

cs_CZČeština